Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
IMG_9981-1.JPG
Дрюк Микола Федорович
Посада: Головний науковий співробітник
Стаж: 52 років
E-mail: ndriuk@gmail.com

Доктор медичних наук, професор, лауреат державної премії СРСР, заслужений діяч науки та техніки України.

Трудову діяльність почав хірургом дільничної лікарні, потім працював хірургом та завідувачем відділення дитячої хірургії Рівненської дитячої лікарні, навчався в клінічній ординатурі та аспірантурі на кафедрі дитячої хірургії Рівненської дитячої хірургії та ортопедії Київського медичного інституту.

Захистив кандидатську дисертацію присвячену лікуванню тяжких травм кисті у дітей.

З 1972 року працює в Київському науково-дослідному інституті клінічної та експериментальної хірургії (на теперішній час - Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМНУ) старшим науковим співробітником відділу судинної хірургії, а згодом очолював відділ мікросудинної та пластичної хірургії.

З 1988 по 1995 р. р. працює заступником директора по науковій роботі.

В 1987 р. захистив докторську дисертацію, в 1991 р. присвоєно звання професора.

За наукову та практичну роботу присуджені Державна премія СРСР та почесне звання Заслужений діяч науки та техніки України.

Автор та співавтор більш ніж 390 опублікованих наукових робіт, в тому числі 4 монографії і 3 наукових посібники. Має 90 авторських свідоцтв на винаходи і патенти.

Керівник або науковий консультант успішно завершених 18 кандидатських  та 5 докторських дисертацій, присвячених проблемам мікрохірургії, судинної та пластичної хірургії.