Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Терехов.jpg

Терехов Георгій Вадимович

Посада: Завідувач відділу експерементальної хірургії
Місце навчання: Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
Стаж: 24 років

 Народився 23 березня 1972 року. В 1987 році вступив до Київського медичного училища №1, яке закінчив в 1990 р. за фахом фельдшер-лаборант.

З 1990 по 1992 рр. знаходився на військовій службі в лавах Збройних сил СРСР.

В 1994 році вступив до Національного медичного університету ім. акад. О.О. Богомольця, м. Київ, котрий закінчив у 2000 році.

З 2000 по 2002 роки проходив клінічну ординатуру за фахом «Загальна хірургія» в Міський клінічній лікарні №1.

З 2002 року працює в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова АМН України на посаді наукового співробітника Відділу експериментальної хірургії.

В 2008 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Розробка та дослідження методів плазмового зварювання в хірургії органів шлунково-кишкового тракту. Експериментальне дослідження.»