Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
онколог.png
Зайвелєва Юлія Ігорівна
Посада: Лікар-онколог
Місце навчання: Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
Стаж: 14 років
E-mail: clinicaloncologist.md@gmail.com

Лікар - онколог вищої категорії

У 2010 році закінчила медичний факультет №1 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. Проходила інтернатуру за спеціальністю «Клінічна онкологія» на базі Київського міського клінічного онкологічного центру.

У 2011-2012 роках проходила резидентуру за фахом «Онкологія» на медичному факультеті Ізраїльського технічного університету «Техніон» на базі клініки «Рамбам» (м. Хайфа, Ізраїль). З 2012 року – співробітник кафедри онкології НМУ ім. О.О. Богомольця.

З 2017 року працювала лікарем-онкологом відділення доопераційної діагностики та відновлювальної терапії з палатами клінічної хіміотерапії Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова.

У 2020 році очолила новостворене відділення онкології.

Лікар-онколог першої категорії. Дійсний член ESMO (Європейське товариство медичної онкології), NAUO (Національна Асоціація Онкологів України). 

Особисто, а також у співавторстві є автором 17 наукових робіт, 4 методичних посібників, підручника для медичних ВУЗів, 4 патентів і раціоналізаторських пропозицій.

Отримала грант на Державну академічну програму «Молоді лікарі – Israel Experience» за напрямком «Онкологія».

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo