Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Северин В..jpeg
Севериін Василь Лазорович
Посада: Лікар-хірург судинний
Місце навчання: Буковинський державний медичний університет
Стаж: 19 років

Народився у Івано-Франківській області, м. Снятин.

З 1999 по 2005 рік навчався в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю «лікувальна справа».

У 2005-2008 роках проходив інтернатуру в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України, за спеціальністю «хірургія».

З 2008 року працює на посаді лікаря-хірурга відділу хірургії магістральних судин Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова НАМН України. Бере активну участь в науковій роботі відділу, регулярно відвідує вітчизняні та зарубіжні конференції.