Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
IMG_9277.JPG
Харченко Сергій Євгенович
Посада: Лікар-уролог
Місце навчання: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця
Стаж: 30 років
E-mail: kharchenko192@gmail.com

Уролог – трансплантолог

Закінчив Київське медичне училище №2 у 1985 році. По закінченні училища працював на посаді фельдшера в с.Осички Радомишльського р-ну Житомирської області, звідти був призваний до лав Радянської Армії. Строкову службу проходив на посаді санінструктора.

У 1987 році зарахований на навчання до Київського державного медичного університету ім. О.О.Богомольця, який закінчив у 1993 році.

У 1994 році був зарахований на посаду лікаря-уролога відділення трансплантації нирки із застосуванням апарату "штучна нирка" в Інститут урології та нефрології АМН України. У квітні 2000 року, в порядку переведення, зарахований на посаду лікаря-хірурга-уролога-трансллантолога відділення трансплантації нирки та гемодіалізу Інституту хірургії та трансплантології ім.О.О. Шалімова НАМН України, де працює і по цей час.

Має вищу кваліфікаційну категорію.