Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
IMG_9637-1.JPG
Кірімов Вячеслав Іванович
Посада: Завідувач відділенням, лікар-хірург судинний
Місце навчання: Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
Стаж: 25 років

В 1997 році закінчив педіатричний факультет Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. З 1999 року працює на посаді наукового співробітника відділу мікросудинної та пластичної хірургії.

Спеціалізація – судинна хірургія.

Сфера професійних інтересів - екстренна та планова мікрохірургічна допомога при відривахтаушкодженнях сегментів кінцівок та їх наслідки; захворювання периферичних судин кінцівок (облітеруючі захворювання артерій, нейросудинний компресійний синдром верхніх кінцівок, посттромбофлебітична хвороба, хронічна венозна недостатність, варикозна хвороба).