Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
IMG_0027-1.JPG
Лисак Любов Іванівна
Посада: Цитоморфолог
Місце навчання: Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка
Стаж: 41 років

Працює в Національному Інституті хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова з 1976 року.

Закінчила в 1983 р. біологічний факультет Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка за фахом мікробіологія та імунологія.

Працювала лікарем-лаборантом в лабораторії реанімації. З1997 -молодший науковий співробітник лабораторії біохімії.

Основні направлення роботи наукові дослідження при трансплантації органів. Методами імуноферментного аналізу проводила визначення інсуліну, С-пептиду у реципієнтів з трансплантацією підшлункової залози.

При родинній трансплантації печінки проводила досліджування рівнів про- та протизапальних цитокінів

Досліджувала дію екзогенних та індукторів ендогенних інтерферонів на течію гнійно-септичних ускладнень в хірургії для підвищення ефективності їх лікування"

Має 23 наукові праці, 3 патенти. Приймає участь в підготовці нарад, конференцій, симпозіумів з клінічної лабораторної діагностики.