Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Огородник ПВ.jpg
Огородник Петро Васильович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця
Стаж: 41 років
E-mail: p.ogorod-@ukr.net

Доктор медичних наук, професор, провідний науковий співробітник

Заслужений лікар України, Лауреат Державної премії України

Народився 13 липня 1956 року. По закін­ченні школи у 1971 році вступив до Луцького медичного училища, яке закінчив з відзна­кою у 1975-му. З 1975 по 1977 рр. проходив військову службу за спеціальні­стю в групі радянських військ у Німеччи­ні, активно займався легкою атлетикою та гандболом (кандидат у майстри спорту). 

У 1977 році вступив до Київського медичного інституту ім. О.О.Богомольця. По закінченні інституту в 1983 році був направлений на роботу в Київський науково-дослідний інститут клінічної та експериментальної хірургії, яким керував академік О.О. Шалімов.

В 1992 році під керівництвом О.О. Шалімова захистив кандидатську дисертацію на тему «Ендоскопічна папілосфінктеротомія в комплексному лікуванні залишкового холедохолітіазу».

У 2002 році під керівництвом М.Ю. Нечитайла захистив докторську дисертацію на тему «Хірургічне лікування механічної жов­тяниці при непрохідності загальної жовчної протоки з застосуванням мініінвазивних технологій». У 2003-му за конкурсом обра­ний на посаду старшого, а у 2007 році — про­відного наукового співробітника інституту.

Проходив стажування в Австрії у 1997 році, Німеччині у 1995 році.

Член Асоціації хірургів України, Європейської Асоціації ендоскопічних хірургів (EAES), Асоціації Гепатопанкреатобіліарних хірургів (HPBA), член спеціалізованої вченої ради НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України та спеціалізованої вченої ради НМАПО імені П.Л. Шупика, учасник міжнародних з'їздів і конгресів.

Автор більш ніж 255 друкованих праць та 27 винаходів, двох монографій, 5 мето­дичних рекомендацій.

Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки (2005 рік). Заслужений лікар України (2013 рік).

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo