Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиЛабораторія біохімії та бактеріологіїВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ/Відділення амбулаторної нефрології та діалізуВідділення госпітальної нефрології та діалізуВідділ дитячої нефрології Загальні клінічні підрозділи
IMG_8460-222.JPG
Присяжна Наталія Романівна
Посада: Лікар-судинний хірург
Місце навчання: Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького
Стаж: 21 років
E-mail: dr.prysyazhna@gmail.com

Кандидат медичних наук

Народилася 9 листопада 1980 року. Закінчила з відзнакою Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького у 2003 році.

З 2003 по 2005 рр. навчалась в інтернатурі в Національному інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова НАМН України та Обласній клінічній лікарні імені О.Ф.Гербачевського м. Житомира, після закінчення якої працювала лікарем-хірургом опікового центру Обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського м. Житомира.

З 2005 по 2007 рр. проходила клінічну ординатуру на кафедрі хірургії та трансплантології  НМАПО імені П.Л.Шупика.

З 2008 по 2010 рр. навчалась в аспірантурі на кафедрі хірургії та трансплантології НМАПО імені П.Л.Шупика.

У 2010 році захистила кандидатську дисертацію на тему: "Тромбози глибоких вен у вагітних: особливості перебігу, діагностики, лікування та профілактики".

З грудня 2010 року працює лікарем-судинним хірургом відділення хірургії магістральних судин Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України.

Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Хірургія» і «Судинна хірургія». Має більше 50 друкованих наукових праць (у тому числі 2 статті у Scopus), співавтор методичних рекомендацій. Проходила стажування у м. Maastricht (Нідерланди).

Доцент кафедри хірургії та трансплантології НМАПО імені П.Л.Шупика.

Член EVSV (Європейська асоціація судинних хірургів), AVLS (Американська венозна і лімфатична асоціація), асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України.

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo