Загальні клінічні підрозділи
Дмитренко Олена Петрівна.png
Дмитренко Олена Петрівна
Посада: Завідувач поліклінічним відділенням, науковий співробітник
Місце навчання: Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
Стаж: 17 років
E-mail: dr.dmytrenko@gmail.com

Кандидат медичних наук/доктор філософії. Член Асоціація хірургів України, Української асоціації баріатричної хірургії, IFSO.

Народилась 28 листопада 1981 року.

З 1999 року по 2005 рік навчалась на медичному факультеті Національного медичного університету ім..О.О.Богомольця, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря. З 2005 по 2008 проходила інтернатуру у Національній медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України, атестована та здобула звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «хірургія».   З липня по грудень 2008 року працювала на посаді лікаря-хірурга відділення доопераційної підготовки Національного Інституту хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова АМН України.

З грудня 2008 року до працює на посаді молодшого наукового співробітника відділу хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології НІХТ АМН України.

Проходила стажування в Німеччині (2015), Латвії (2018), Бельгії (2019). 

Має більше 50 друкованих робіт, 5 патентів на корисні моделі. 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo