Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Полад.JPG
Азадов Полад Азадович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Одеський національний медичний університет
Стаж: 6 років
E-mail: poladazadov7@gmail.com

У 2018 році закінчив Одеський національний медичний університет за спеціальністю "лікувальна справа".

З 2018 по 2020 рік навчався в ординатурі за спеціальністю «Хірургія та трансплантологія» на кафедрі хірургії та трансплантології НМАПО імені П.Л.Шупика та працював на посаді лікаря-ординатра в Національному інституті хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.

З 2021 по 2022 рік навчався на спеціалізації «Хірургія та трансплантологія» на кафедрі хірургії та трансплантології НМАПО імені П.Л.Шупика та працював на посаді лікаря-спеціаліста в Національному інституті хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова.

З 2021 року вступив до аспірантури «Хірургія та трансплантологія» на кафедрі хірургії та трансплантології НМАПО імені П.Л.Шупика.

З 2022 року працює на посаді лікаря-хірурга відділу хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

У 2017 році проходив стажування у відділенні торако-абдомінальній хірургії у клініці NOVA University of Lisbon, Portugal.

Член European pancreatic club (EPC).

Є співавтором патента на корисну модель: «Спосіб прогнозування ризику виникнення панкреатичної нориці після панкреатодуоденальної резекції».