Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Симонов.jpg
Симонов Олег Михайлович
Посада: Завідувач відділення хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного простору, лікар-хірург
Місце навчання: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця
Стаж: 17 років
E-mail: Dr.simonov84@gmail.com

Кандидат медичних наук

Народився 9 лютого 1984 року.

З 2001 по 2007 рік навчався на медичному факультеті Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікаря.

З 2007 по 2010 рік проходив інтернатуру на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, був атестований та здобув звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «хірургія».  

З 2010 по 2013 рік працював на посаді лікаря-хірурга у відділенні хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

З 2013 року працює у відділенні хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного простору Національного Інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова НАМН України.

Проходив стажування у Turun Yliopistollinen Keskussairaala м.Турку (Фінляндія) та в Universitätsklinikum Schleswig-Holstein м.Любек (Німеччина).

У 2014 році пройшов спеціалізацію з онкологічної хірургії. Має вищу атестаційну категорію.

Є автором 16 наукових праць в профільних журналах, співавтором 20 статей та 9 патентів на винаходи, учасником багатьох наукових хірургічних конгресів.

Дійсний член Міжнародного Панкреатичного Клубу (IPC)