Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Відділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного простору
Опис відділу Співробітники відділу
IMG_1747.JPG
Завідувач відділу хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного простору, лікар-хірург

Скумс
Анатолій Васильович

Відділ засновано у 2014 році.

Фахівці відділу спеціалізуються на хірургічному лікуванні поєднаної патології органів черевної порожнини, малої миски, а також заочеревинного простору.

Оперативні втручання виконуються з застосуванням сучасних технологій та обладнання. При розробці хірургічної тактики використовуються міжнародні протоколи. Досвідчені фахівці відділу постійно вдосконалюють свій рівень, навчаючись за кордоном в кращих клініках світу, мають наукові звання та ступені.


Основні напрями науково-практичної діяльності відділу:

- Хірургічне лікування поєднаної патології органів черевної порожнини, заочеревинного простору та малого тазу із застосуванням мультидисциплінарного підходу та принципів інтеграційної хірургії. 


- Лапароскопічна та відкрита хірургія пухлин наднирників з використанням ендоваскулярних технологій. 


- Хірургічне лікування заочеревинних новоутворень на основі мультидисциплінарного підходу з використанням ендоваскулярних технологій.


- Хірургічне лікування нейроендокринних пухлин органів черевної порожнини та заочеревинного простору. 


- Хірургічне лікування поєднаних пошкоджень жовчних протоків та судин після холецистектомії.


- Впровадження принципів швидкого відновлення (ERAS), в хірургії підшлункової залози.

 

Відділ хірургії поєднаної патології.jpg