Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Відділ нефрології та діалізу
Опис відділу Співробітники відділу
Березуцька.png
Завідуюча відділом нефрології та діалізу, лікар-нефролог

Березуцька
Світлана Леонідівна

Основними напрямками роботи відділу є:

1. Ведення первинного та консультативного прийому хворих нефрологічного профілю з визначенням індивідуалізованого плану лікування пацієнтів.

2. Діагностика захворювань нирок, в т.ч. із застосуванням пункційної біопсії нирки.

3. Моніторинг за станом нирок у пацієнтів з хронічною хворобою нирок в т.ч. після трансплантації нирки, визначення ефективності лікування та за необхідності його корекція.

4. Визначення необхідності початку лікування методами ниркової замісної терапії (гемодіаліз, перитонеальний діаліз, трансплантація нирки).

5. Лікування пацієнтів методами нирково-замісної терапії (гемодіаліз, перитонеальний діаліз).

6. Надання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам з недостатністю різних органів та систем ( в т.ч. з поліорганною недостатністю), критично хворим (в т.ч. з необхідністю в апаратних методах підтримки життєдіяльності).

7. Співпраця з іншими спеціалістами у комплексному лікуванні хвороб, що впливають на функціональний стан нирок.