Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
IMG_1747.JPG
Скумс Анатолій Васильович
Посада: Завідувач відділу хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного простору, лікар-хірург
Місце навчання: Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
Стаж: 44 років
E-mail: skums.av@gmail.com

Завідуючий відділу хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного простору

Доктор медичних наук

У 1980 році закінчив з відзнакою Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова.

З 1981 по 1984 рік працював хірургом Уманської міської лікарні.

У 1984-1986 рр. - клінічна ординатура в Інституті клінічної та експериментальної хірургії, після закінчення якої зарахований на роботу. 

У 1992 році захистив дисертацію на здобуття вченого ступеню кандидата медичних наук за темою “Зовнішньо-внутрішнє дренування в xipypгiї  жовчних шляхів“.

У 1993 році - присвоєна вища кваліфікаційна категорія з xipypгії.

У 2001 році захистив дисертацію на здобуття вченого ступеню доктора медичних наук "Профілактика та хірургічна корекція пошкоджень жовчних проток при відкритій та лапароскопічній холецистектомії".

2000-2014 рр. -  провідний науковий співробітник відділу лапапароскопічної xipypгiї та холелітіазу.

24 жовтня 2005 року брав участь в першій в Україні та країнах СНД успішній одномоментній трансплантації підшлункової залози та нирки від живого родинного донора у складі бригади хірургів. 

Співавтор монографій  “Мінімальноінвазивна хірургія патології жовчних протоків“ та “Пошкодження жовчних протоків при холецистектомії та їх наслідки“, підручника ”Хірургія“ для студентів вищих учбових закладів, 137 наукових статей та 11 патентів на винаходи.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo