Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
IMG_1664.JPG
Гулько Олег Миколайович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Вінницький державний медичний інститут ім.М.І.Пирогова
Стаж: 30 років

Кандидат медичних наук

Закінчив Вінницький державний медичний інститут ім.М.І.Пирогова у 1994 році.

З 2000 року працював у відділі лапароскопічної хірургії та холелітіазу з моменту зарахування на посаду ординатора відділення.

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністью "хірургія".

Захистив кандидатську дисертацію за темою: “Мініінвазивна хірургія гидатидного ехінококозу печінки”.

Веде науково-дослідну роботу, має 92 статті та тези у вітчизняних і зарубіжних фахових виданнях.

Проходив післядипломні курси та моно тематичні школи-семінари у Португалії (Лісабон, 2002 рік), США (Філадельфія, 2008 рік), Великобританії (Оксфорд, 2010 рік).

Стажування за фахом: Центр лапароскопіної хірургії ICARD (Стразбург, Франція), Клініка технічного університету (Мюнхен, Німеччина). Отримав спеціалізацію по онкохірургії.

Є членом Асоціації Хірургів України, Европейської Асоціації Ендоскопічних Хірургів (EAES), Міжнародної Асоціації Хірургів (ISS).