Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
IMG_1650.JPG
Кузьменко Вікторія Олександрівна
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
Стаж: 14 років
E-mail: blimmm.melamori@gmail.com

Народилася 3 листопада 1986 року.

З 2003 року по 2010 рік навчалась на медичному факультеті Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2010 по 2013 проходила інтернатуру у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України на базі НІХТ ім. О.О.Шалімова НАМН України, атестована та здобула звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Хірургія».  

У 2018 році проходила стажування в Universitätsklinikum Schleswig-Holstein, Campus Lübeck (м. Любек, Німеччина)

З липня 2014 року працює на посаді лікаря-хірурга відділення хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного простору Національного Інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова НАМН України.

Є співавтором 19 друкованих праць у вітчизняних та зарубіжних фахових виданнях.

Член Європейського клубу панкреатологів